KNOT

Świece ozdobne wykonywane ręcznie – KNOT

Znajdź nas na FB

20 lat
tradycji
i doświadczenia

Firma KNOT – Aleksander Bojarski to polski producent najwyższej jakości świec wykonywanych ręcznie. Działamy na polskim i zagranicznym rynku od ponad 20 lat. Nasze rękodzieła są sklasyfikowane jako świece ozdobne o statusie rękodzieła artystycznego. Taka forma produkcji daje niepowtarzalny charakter naszym dziełom, ale także alternatywę na wykonanie niemalże każdej formy dekoracji. Produkty, które są  przez nas wykonywane to gwarancja najwyżej jakości i satysfakcji.

Bardzo duże zainteresowanie naszymi wyrobami przekonało nas do rozszerzenia oferty na skalę europejską. Zaufały nam już setki klientów. Obecnie poza dystrybucją w Polsce współpracujemy także z rynkiem włoskim, austriackim, czeskim, niemieckim, holenderskim oraz francuskim.

W swoim asortymencie posiadamy kolekcje całoroczne, które zawsze znajdują się w naszej ofercie do Państwa dyspozycji. Oprócz kolekcji stałych mamy także do zaoferowania produkty sezonowe – wiosna, lato, jesień, zima oraz wykonywane na specjalne zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą Naszego rękodzielnictwa.

Wszystkie nasze produkty są starannie wykonywane ręcznie z wyselekcjonowanych materiałów zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami każdego klienta.

Nasza firma jest także otwarta na współpracę z partnerami biznesowymi –  dystrybucję oraz sprzedaż bezpośrednią naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Najwyższa jakość parafiny

Najwyższa
jakość parafiny

Nasze produkty wykonane są
z twardej parafiny najwyższej klasy.
Rękodzieło artystyczne

Rękodzieło
artystyczne

Produkcja, która nadaje
niepowtarzalny wygląd i charakter.
Zapewniamy transport

Zapewniamy
transport

Zapewniamy własny transport
w każde miejsce w Europie.

Rękodzieło artystyczne
Jedyne w swoim rodzaju, unikatowe wzornictwo wytwarzane w niepowtarzalny sposób – ręcznie. Oryginalne i wyjątkowe wytwory w sposób nieprzemysłowy są atutem naszej firmy z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami. Nasze rękodzielnictwo cechuje pomysłowość i wysoka jakość wykonania oraz selekcja materiałów najwyższej klasy, które składają się na zadowolenie i satysfakcję klientów.

Kolekcje
W naszym asortymencie mamy do zaoferowania kolekcje całoroczne, czyli różne wzory i kolory świec zapachowych wykonywanych ręcznie. Oprócz tego posiadamy produkty sezonowe:

  • Wiosna, w których wachlarzu znajdują się wytwory rękodzieł Wielkanocnych jajek, kurczaczków, króliczków oraz pięknej kwitnącej i pachnącej wiosny,
  • Lato, których zapach, różnobarwność i wykonanie przywołają wspomnienia lata nawet w najmroźniejsze dni w roku,
  • Jesień – wyroby, które pozwolą na posmakowanie prawdziwej aury polskiej złotej jesieni, pachnącej cynamonem i prażonymi jabłkami,
  • Zima – produkty, których asortyment pozwoli poczuć domowe ciepło i magię świąt.

 

Zamówienia specjalne
Firma realizuje także zamówienia na życzenie klienta. Chcesz wykonać swój osobisty wzór? Masz własny pomysł na idealną formę? Skontaktuj się z Nami! Chętnie pomożemy i zrealizujemy Twoje zamówienie z najwyższą starannością.

Zapraszamy do współpracy.

KNOT - Pobierz katalog produktów

Katalog
naszych produktów

Pobierz katalog i zobacz naszą ofertę świec ozdobnych.
Zobacz katalog